Пн.-Пт.: 9:00-19:00

Что бы добавить квартиру в избранное:

Скільки коштує якісний двоспальний матрац

  • Сортировать по:
  • по площади

Смотреть еще

Потрібно купити новий ортопедичний матрац на двоспальне ліжко, і ви плануєте свій бюджет? Насправді вартість таких виробів може знаходитися в доволі широкому діапазоні залежно від місця, де ви робитимете покупки. Чи варто витрачати кошти на дорожчі моделі? Чим вони відрізняються від дешевших? Чи зможуть забезпечити належний рівень комфорту? Відповіді на всі ці питання допоможуть раціонально розпорядитися наявним бюджетом та витратити кошти правильно.


якісний двоспальний матрац

Від чого залежить вартість ортопедичного виробу

Ціни на матрац 160х200 визначаються насамперед типом його внутрішнього наповнення. Вироби з блоком звичайних, незалежних пружин, латексом чи поролоном закономірно матимуть різну вартість. Крім того, варто брати до уваги призначення конкретного виробу. Наприклад, тонкі матраци зазвичай використовуються лише для покращення якості спального місця, вирівнювання поверхні та коригування її жорсткості. Такі вироби мають найдоступнішу ціну, оскільки матеріалу на їх виготовлення потрібно небагато.

Самостійно використовуються вироби висотою понад 10 см. Це повноцінні ортопедичні матраци, які розташовують на звичайному ліжку з ламелей. Найдоступнішими за ціною вироби мають в основі блоки Bonnel. Їхньою особливістю є поєднання пружин між собою. Такі матраци є доволі м’якими та пружними, проте можуть бути не надто комфортними для подружжя, оскільки навантаження на окрему ділянку поверхні впливає на зміну форми сусідньої.

Блоки незалежних пружин є найкращим варіантом, якщо ви шукаєте вироби саме з таким типом підтримки. Вони дозволяють створити окремі зони жорсткості, що відповідає різному навантаженню верхньої, середньої та нижньої частин тіла людини на поверхню. Будь-яка пружина тримає вагу тіла незалежно від інших, що сприяє комфортному сну на кожному спальному місці.

М’який наповнювач (латекс чи ортопедична піна) рівномірно підтримує тіло під час відпочинку та адаптується до його форми. Такі матраци забезпечують оптимальну підтримку, не створюючи додаткового тиску на окремі зони. Вони є повністю безшумними, здатними поглинати удари чи різкі рухи. Це робить безпружинні матраци чудовим вибором, якщо у вас є партнер, який перевертається уві сні.


якісний двоспальний матрац

Важливі додаткові характеристики ортопедичних матраців

При виборі моделі варто враховувати не лише опис товару, але й наявність гарантії від виробника. Якісні ортопедичні матраци здатні слугувати 8–10 років. Звісно, для цього потрібно дотримуватися правил догляду за виробом.